Pytania - F.A.Q

img01
Tylko praca daje okazję odkryć nam nas samych, pokazać to, czym naprawdę jesteśmy, a nie tylko to, na co wyglądamy. Winiarski HDS CEO Marcin Winiarski

FAQ - CZYLI NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

P

Czym się zajmujecie?

O

Nasza firma zajmuje się dostarczaniem kompleksowych usług spedycyjnych i logistycznych dla biznesu oraz klientów indywidualnych. Jesteśmy integratorem usług logistycznych takich jak: przed zakupem towaru, związanych z importem i eksportem, usług transportowych, logistycznych i magazynowych, dystrybucji krajowej i europejskiej, usług związanych z reklamacjami, odszkodowaniami, nienależnie pobranymi cłami i podatkami.

P

Jak długo działacie na rynku spedycyjnym?

O

Winiarski transport w obecnej formie istnieje od 20 lat, lecz przedstawiciele naszego Zarządu pracują w branży już od 1992 roku. Stoi za nimi blisko 20 lat doświadczenia zawodowego na polu spedycji i logistyki.

P

Jakie posiadacie uprawnienia i certyfikaty?

O

Nasza firma posiada wszelkie stosowne uprawnienia i certyfikaty do prowadzenia działalności spedycyjnej. Dbamy o to, aby były one stale odnawiane i uzupełniane. Jeśli potrzebujesz od nas specjalnych uprawnień, których na chwilę obecną nie posiadamy jesteśmy w stanie rozważyć ich otrzymanie.

P

Gdzie można was znaleźć?

O

Głowna siedziba naszej firmy znajduje się na ul. Będzińska 4 w Kielcach. Jednocześnie mamy rozsianych po całej polsce agentów i firmy transportowe z którymi współpracujemy.

P

Dlaczego nie posiadacie wyodrębnionego cennika oferowanych usług?

O

Nie posiadamy oddzielnego cennika oferowanych przez nas usług, gdyż z powodu specyfiki branży jest on niemożliwy do wykonania. Taki cennik musiałby być bardzo obszerny i ulegać ciągłym zmianom. W związku z tym w celu przygotowania wyceny należy skontaktować się z naszą obsługą klienta.

P

Co oferujecie stałym klientom biznesowym?

O

Stałym klientom indywidualnym oferujemy specjalne przyjacielskie traktowanie. Jeśli uważasz, że do tej pory nie zatroszczyliśmy się o biznes który reprezentujesz odpowiednio przyjacielsko to prosimy o kontakt z naszymi pracownikami. Dołożymy wszelkich starań, aby nasza współpraca układała się jeszcze lepiej..

ZAWARTOŚĆ

Mając ponad 20 lat świadczenia klientom światowej klasy usług transportowych, pojawiła się potrzeba zapewnienia kompleksowej obsługi „prawdziwego rozwiązania logistycznego obsługi klienta”. Dodając ten wymiar do już dynamicznego i zorientowanego na klienta dostawcy zasobów, czujemy, że oferujemy kompleksowe rozwiązanie.
Zgodnie z filozofią naszej firmy – Kompetencje, uczciwość i niezawodność. Cieszymy się na owocną współpracę z Państwem!
Dobra spedycja jest dla nas jak sztafeta. Jej sukces zależy wyłącznie od rzetelnej pracy całego zespołu.
Oferowane przez firmę Winiarski transport usługi w zakresie doskonalenia jakości dostawców zwiększają jakość, efektywność, innowacyjność i zrównoważenie łańcucha dostaw.

Nie wiesz, które rozwiązanie odpowiada Twoim potrzebom biznesowym ?